Na pořádání Trignisu se podílejí tři skautské týmy

Odbor duchovní výchovy

(programové zajištění akce)

Lesní škola Protos

(organizační zajištění akce)

Junák, okres Praha 2

(hospodářské zajištění akce)

... a v rámci těchto týmů:

Jiří Zajíc – Edy, Jiří Kolář – Rys, Ondra Marek Šípek – Rex, Pavel Dollinger – Minewakan, Jan Petera – Slimák, Tomáš Skalický – Tom, Jan Pečený – Neptun, Jiří Novák – Jirka, Slavomil Janov – Nashville, Roman Buchtel – Růža, Veronika Hamplová – Ijáček, Anna Procházková – Andy, Josefína Šišáková – Fína, Karel Bušta – K4, Jaroslav Weigl – Higi, Alena Dvořáková – Tin, Lucie Zmij – Lucka, Aleš Mašek – Upolín, Daniel Komárek – Me2d, Jakub Šilhavý – Kubín, Zuzana Fišarová – Sisi, Šárka Chocová – Šárka, Jiří Fejt – JirkaF, Arpine Karapetjanová – Arpi, Filip Černohous – Tlampač, Renata Jeřábková – Jeřabinka, Jaroslava Šandová – Jára, Lucie Sokolová – Šifra, Magdaléna Málková – Majda, Jan Brejcha – Kaeru, Jan Krlín – Starosta, Gabriela Brejchová – Japko, Vojtěch Rydlo – Ojtík, Kryštof Vondra, David Krajíček – Akru, Viktor Harnach – Viki, Veronika Karičáková – Rusalka, Vojta Podzimek – MéďaBéďa, Denis Lupík – Lvíček, Michal Stasiak – Mnějéša, Iva Stehlíková – Heduš...

Tým Trignis